כל מי שנעזר בעבר ברחוק או הקרוב בשירות של מנעולן יודע כי מדובר בשירות שהוא נצרך ביותר. כאש אנחנו עומדים מאחורי דלת נעולה ולא מוצאים את הדרך להיכנס הביתה או לרכב, אין מי שיציל אותנו, רק המנעולן. אז איך אפשר להפוך למנעולן מקצועי? התשובה בהמשך.

כמעט כל אחד נזקק או יזדקק לשירות של מנעולן. לא תמיד זה חייב להיות בעת תאונת דרכים חלילה כאשר המכונית נמעכת והדרך היחידה לחלץ ממנה את הפצועים או את הלכודים זוהי הפריצה של המכונית. פעמים רבות מדובר במקרה הכי טריוויאלי כאשר המפתחות שלנו פשוט אבדו לנו והמפתחות הרזרביות שוכנות להן למרבה האירוניה בתוך הבית. זה עשוי להיות כאשר השלט של הרכב החל לשטות בנו וזה גם יכול להיות בעקבות טריקה של הדלת כאשר המנעול נתקע ולא מוכן להיענות לכל הניסיונות שלנו.

כמה עולה קורס מנעולן?

רבים מאתנו היו רוצים להעמיק וללמוד את רזי המקצוע. הבעיה היא שלפעמים נראה לנו כי מדובר בקורס יקר ומסובך. אנחנו כאן כדי לספר לכם על הקורסים המעמיקים והמקצועיים של רונן המנעולן. כל מי שעובר תחת ידיו של רונן המנעולן עשוי להפוך תוך זמן קצר למנעולן מקצועי.

רונן המנעולן – המנעולן הוותיק והמנוסה ביותר מציע את כל הכלים ואת כל האפשרויות ללמוד ולהכיר את כל התחום של המנעולנות. בוגרי הקורס למנעולנות אצל רונן המנעולן מקבלים את כל הטכניקות להתגבר על כל סוג של מנעול כך שלא יהיה מנעול שיהיה חסין מפני פריצה. בין אם מדובר במנעול שנטרק ללא סיבה נראית לעין ובין אם זה מנעול מתוחכם של כספת שהמפתחות שלו אבדו. כמובן אם מדובר במצב של פיקוח נפש כמו בעת שריפה בבית או רכב שנקלע לתאונת דרכים, או אז יש לכל השיטות והכלים ערך מיוחד משלהם כאשר כל הידע והטכניקות יבואו לידי ביטוי ויצילו חיים – פשוטו כמשמעו.

רוצים למצוא את עצמכם בצומת הזו?

פנו אל רונן המנעולן. בררו כמה עולה קורס מנעולן, ותגלו כי במחיר פעוט אתם עשויים להפוך למקצוענים!

דילוג לתוכן