רונן המנעולן - 054-3938399

חברת רונן המנעולן בעלת וותק של שנים בתחום המנעולים מעניקה לכם שירות בכל רחבי אזור המרכז, מנתניה ועד גדרה.

מנעולן בבני ברק – מוסמך, וזריז ובמחיר נדיר 0543938399

אתה מגיע הביתה סחוט ביום חם, ופתאום אתה מגלה שאי אפשר לפתוח את הדלת? לשם כך, יש שירות מנעולן בבני ברק. רונן המנעולן, יפתח לכם כל סוג של דלת. אולם, רונן המנעולן לא רק מתמחה בפריצת דלתות של בתים, אלא גם בפריצת כספות ודלתות רכבים.

מדוע שתושבי בני ברק יזמינו דווקא את רונן המנעולן?

יש לתושבי בני ברק סיבות טובות להזמין דווקא את רונן המנעולן. מהם הסיבות?

  1. מומחה בהחלפות מנעולים של דלתות- נשבר לכם המנעול, או שאתם רוצים להחליף את המנעול הישן בטרם יישבר? לשם כך, מומלץ להזמין את השירות שלנו. אנו מומחים גם בהחלפת מנעולים של דלתות ישנות.
  2. טיפול בדלתות ממ"ד- כדי להחליף מנעול של דלת ממ"ד, או לקצר דלת של חדר ממ"ד, צריך להיות מנעולן מקצועי ביותר. רונן המנעולן, מומחה בהחלפה וטיפול במנעולים של דלתות ממ"ד ודלתות מקלטים כבדות. רוצים לקצר את הדלת? אנו נקצר לכם את הדלת, על מנת שהדלת לא תפגע בריצוף שלכם.
  3. פריצת רכבים- לא מצליחים לפתוח את הרכב? אנו ברונן מנעולים נפתח לכם גם רכבים ישנים, וגם רכבים חדשים. תחום המומחיות הטוב שלנו, הוא פתיחת מנעולי רכבים. רונן המנעולן, הינו מנעולן בעל הסמכה וישר. אתם יכולים להיות בטוחים שהרכב שלכם יהיה בידיים טובות.
  4. איש מקצוע בעל הסמכה רשמית: לא בכל אחד אפשר לבחור כדי להיות מנעולן. רונן המנעולן קיבל את ההכשרה למקצוע בקורס מיוחד של חברת רב בריח. בנוסף, קיבל הסמכה מטעם איגוד המנעולנים. לקורסים אלו, מתקבלים רק מועמדים ללא כל עבר פלילי. במאגרי חברת רב בריח, רשומים רק מועמדים ישרים, ולכן אתם יכולים לסמוך על היושר שלנו ב100%.

 

קורס מנעולן בבני ברק:

תושבי בני ברק מעוניינים בפרנסה או בהכנסה צדדית? אתם מוזמנים ללמוד מקצוע מכניס ומפרנס – להיות מנעולן. רונן המנעולן, ילמד אתכם בקורס מנעולנים את כל הטיפים המקצועיים שיהפכו אתכם למנעולנים הטובים ביותר. בקורס שלנו, תצאו עם מקצוע מפרנס ורווחי, דווקא בגלל שתהיו הכי מקצועיים בתחום.

זקוקים למנעולן בבני ברק? חייגו אלינו עכשיו.

רונן המנעולן - זוכה התוכנית יצאת צדיק 054-3938399

התקנת מנעולי בטחון

כחלק משירותינו אנו מומחים במציאת הפתרון הטוב ביותר לבטחון שלכם – הזמינו עוד היום התקנת מנעול כספת.

פריצת והתקנת מנעולים

אנו ברונן המנעולן מומחים בפריצת והתקנת מנעולים מכל הסוגים לכל סוגי הדלתות, השערים והמנעולים

תיקון דלתות

חברתנו מתמחה בתיקון דלתות, תיקון מנגנוני דלתות, תיקון צירי הדלת ויישור דלתות.

f8c045d8-33f4-4a66-a17f-89a82a8887b9

ronenlocks

רונן המנעולן עובד בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל

דילוג לתוכן