רונן המנעולן - 054-3938399

חברת רונן המנעולן בעלת וותק של שנים בתחום המנעולים מעניקה לכם שירות בכל רחבי אזור המרכז, מנתניה ועד גדרה.

התקנת מנעולי כספת – התקנת מנעול כספת למיגון גבוהה – 350 ש"ח

אף אחד מאתנו לא רוצה לחוות פריצה של גנב הביתה, לבית העסק או למשרד שלכם ולגלות שהוא שדד את הכספת שלכם. אנשים רבים מחזיקים כספות במקומות אלה (לרוב בבית) ובהתאם לגודל הכספת והערך הכלכלי שיש בתוכה כך גם יש הצורך בשיפור המיגון שלה. אחד היתרונות הגדולים במנעולי כספת הוא שאינם רק מתאימים לדלתות של כספות אלא גם לדלתות של בתים, משרדים ומוסדות ציבוריים שונים ולכן נחשבים לפופולריים.

מהו מנעול כספת?

מנעול כספת לרוב יהיה מנעול בעל 3 בריחים עבים. מנעול זה הנו חזק מאוד ומתאים גם לדלת הכניסה לבית ובדרך כלל הוא מותקן בנוסף למנגנון הנעילה המובנה של הכספת. השימוש במנעול כספת מקנה בטיחות ברמה גבוהה יותר ויתרונות רבים נוספים אחרים.

מדוע חשוב להתקין מנעול נוסף לכספת שלכם?

התקנת מנעולי כספת תשפר משמעותית את מנגנון ההבטחה של הכספת שלכם ותבטח אותה מפני פורצים. הפורצים אינם רוצים להתעסק בכספות מסובכות מאוד ועל אף שאף אחד אינו חסין מפני פורצים שונים, הרי שהם יעדיפו לבחור במטרה קלה ומהירה יותר. מנעולי כספת נחשבים לחזקים וקשים לפריצה ומכאן שהם ישפרו את מנגנון הביטחון והביטחון שלכם.

מי יבצע עבורכם את העבודה וכמה זה עולה?

החלפת מנעולי כספת דורשת עבודה מקצועית ובהתאם לכך גם המחיר שלה. עם זאת המחיר הוא מצחיק לעומת הערך וההגנה שהיא מספקת לכם. תארו לכם שתפלו חס וחלילה קורבן לפריצה, זה יעלה לכם הרבה יותר מאותם כמה מאות שקלים או מעט יותר שתשקיעו בעבור התקנת מנעולי כספת. רונן המנעולן מבצע שירותי התקנת מנעולי כספת מקצועיים ובמחירים אטרקטיביים במיוחד ובעל ניסיון רב בתחום. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים.

רונן המנעולן - זוכה התוכנית יצאת צדיק 054-3938399

התקנת מנעולי בטחון

כחלק משירותינו אנו מומחים במציאת הפתרון הטוב ביותר לבטחון שלכם – הזמינו עוד היום התקנת מנעול כספת.

פריצת והתקנת מנעולים

אנו ברונן המנעולן מומחים בפריצת והתקנת מנעולים מכל הסוגים לכל סוגי הדלתות, השערים והמנעולים

תיקון דלתות

חברתנו מתמחה בתיקון דלתות, תיקון מנגנוני דלתות, תיקון צירי הדלת ויישור דלתות.

f8c045d8-33f4-4a66-a17f-89a82a8887b9

ronenlocks

רונן המנעולן עובד בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל

דילוג לתוכן