רונן המנעולן - 054-3938399

חברת רונן המנעולן בעלת וותק של שנים בתחום המנעולים מעניקה לכם שירות בכל רחבי אזור המרכז, מנתניה ועד גדרה.

מנעולן בבית שמש – מוסמך, וזריז ובמחיר נדיר 0543938399

לא כל מי שרוצה לעסוק כמנעולן יכול אכן להתחיל לעבוד במקצוע. אם המצב היה כזה היינו כולנו נתונים ב'ברוך' רציני. היות ומדובר במקצוע רגיש ויהיה זה די מלחיץ לדעת כי אין כל קריטריונים המחייבים את הפורץ. אך למזלנו המצב אינו כזה וכדי לזכות לאישור לעסוק כמנעולן חייב הפורץ לשאת תעודת יושר מטעם המשטרה. כך שכאשר נזעיק מנעולן בבית שמש נוכל להיות רגועים כי מדובר באדם הנכון.

ישנם מקרים שונים אשר בהם אנחנו עשויים למצוא את עצמנו זקוקים לשירותיו של פורץ מנעולים. האמת שזה די מלחיץ להפקיד את הבית שלנו על כל הרכוש שלו בידיו של איש אותו אנחנו לא מכירים. אך למזלנו ישנם קריטריונים בסיסיים המחייבים את המנעולן על מנת שיזכה לשמש כמנעולן.

מנעולן בבית שמש – מה חשוב שתבדקו לפני שאתם מזמינים?

ישנם כמה וכמה דברים חשובים אותם עליכם לבדוק בטרם תחליטו באיזה מנעולן לבחור.

  • יושר – בראש ובראשונה הנקודה החשובה ביותר זה היושר והאמינות של הפורץ. אתם לא יכולים לתת את כל הבית שלכם בידו של הפורץ. בקשו לראות תעודת יושר מטעם המשטרה המעיד כי מדובר באדם ללא כל עבר פלילי. מעבר לכך, אל תשאירו את הפורץ לרגע לבד. הישארו במקום בעת ביצוע העבודה עד לסוף הטוב.
  • מקצועיות – נקודה חשובה נוספת זוהי המקצועיות. אתם לא יכולים לתת לכל אחד לפרוץ לכם את המנעול כאשר הוא עשוי להשאיר אתכם עם נזקים חמורים במנעול או בדלת. חשוב שתוודאו כי מדובר במנעולן מקצועי העובד בעזרת כלים חדשניים ומקצועיים והוא יפרוץ עבורכם את הדלת עם מינימום נזק.
  • זמינות – כאשר אנחנו זקוקים לשירות של מנעולן בבית שמש, לא תמיד זה יהיה בשעות קונבנציונליות. זה עשוי לקרות גם באישון לילה או לפנות בוקר כאשר במקרים הללו לא תרצו לשבת בחוץ ולחכות עד שיאיר השחר ויום העבודה יתחיל. אתם זקוקים לשירות מידי. חפשו מנעולן המציע את העבודה 24 שעות ביממה.

רונן המנעולן הוא הכתובת שלכם. הוא יפרוץ עבורכם את הדלת בכלים המקצועיים שברשותו, בכל שעה ביממה שרק תזדקקו לו וכמובן באמינות מלאה.

רונן המנעולן - זוכה התוכנית יצאת צדיק 054-3938399

התקנת מנעולי בטחון

כחלק משירותינו אנו מומחים במציאת הפתרון הטוב ביותר לבטחון שלכם – הזמינו עוד היום התקנת מנעול כספת.

פריצת והתקנת מנעולים

אנו ברונן המנעולן מומחים בפריצת והתקנת מנעולים מכל הסוגים לכל סוגי הדלתות, השערים והמנעולים

תיקון דלתות

חברתנו מתמחה בתיקון דלתות, תיקון מנגנוני דלתות, תיקון צירי הדלת ויישור דלתות.

f8c045d8-33f4-4a66-a17f-89a82a8887b9

ronenlocks

רונן המנעולן עובד בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל

דילוג לתוכן