רונן המנעולן - 054-3938399

חברת רונן המנעולן בעלת וותק של שנים בתחום המנעולים מעניקה לכם שירות בכל רחבי אזור המרכז, מנתניה ועד גדרה.

מנעולן בהוד השרון – מוסמך, וזריז ובמחיר נדיר 0543938399

השירות של המנעולן הוא שירות נצרך ביותר כאשר במקרים רבים מדובר במקרים של פיקוח נפש ממש. המנעולן המהיר והמקצועי עשוי לסייע בהצלת חיי אדם. מנעולן בהוד השרון – מקצוע חשוב מאין כמותו.

המנעולן עשוי לבוא לעזרתנו במקרים רבים. גם כאשר אנחנו מאבדים את מפתח הבית וגם כאשר השלט של הרכב שלנו התקלקל. מקרים אלו הם מקרים לא מסוכנים. הם אמנם דחופים אך לא גובלים בפיקוח נפש. אך ישנם מקרים אשר בהם מדובר בהצלת חיי אדם ובפיקוח נפש של ממש ורק המנעולן המקצועי יוכל לפתור את הבעיה.

מנעולן בהוד השרון – מציל חיי אדם

ישנם מקרים אשר בהם אנחנו זקוקים נואשות למנעולן המקצועי לצורך הצלת חיי אדם. זה עשוי להיות במקרים של תאונת דרכים כאשר הרכב נמחץ או התהפך על צדו ואין כל אפשרות לפתוח את הדלת, בפנים ישנם לכודים שכל שניה היא קריטית להצלתם. במקרה שכזה יש צורך במנעולן שיגיע במהירות ויפרוץ עבורם את הדלת על מנת שכוחות ההצלה יוכלו לטפל בהם.

ישנו המקרה השכיח והנורא, בו משאירים הורים מתוך שכחה את התינוק ברכב. רבים וטובים כבר ניסו להגות פתרונות לבעיה אך עדיין אנחנו עדים ליותר מידי מקרים אשר בהם ננטש תינוק ברכב מחוסר אחריות פושעת. כאשר עוברי אורח מבחינים בדבר, הם מזעיקים במהירות את כוחות ההצלה המביאים איתם גם פורץ מקצועי שיפתח את דלת המכונית ויאפשר את חילוץ התינוק בהקדם האפשרי. כי כידוע, תינוק ברכב זוהי סכנה איומה כי הרכב מתחמם מאוד כאשר המנוע שלו מכובה והוא עומד בחוץ, וכל שניה עלולה להיות קריטית.

ישנם מקרים של שריפות וזה עלול לקרות גם בבית וגם במכונית כאשר דלת הבית מתעקמת והאנשים הלכודים בפנים לא יכולים לצאת החוצה. גם במקרה שכזה נצרכת העבודה של הפורץ.

רונן המנעולן מציע את שירותיו המקצועיים בפריצת מנעולים בכל עת ובכל שעה שרק תזדקקו לו. כי פריצת המנעול היא חשובה ודחופה ולעיתים קריטית להצלת חיים.

אז אם חיפשתם את המנעולן המקצועי והאמין אשר עליו תוכלו לסמוך בלב שקט , רונן המנעולן הוא הכתובת שלכם.

רונן המנעולן - זוכה התוכנית יצאת צדיק 054-3938399

התקנת מנעולי בטחון

כחלק משירותינו אנו מומחים במציאת הפתרון הטוב ביותר לבטחון שלכם – הזמינו עוד היום התקנת מנעול כספת.

פריצת והתקנת מנעולים

אנו ברונן המנעולן מומחים בפריצת והתקנת מנעולים מכל הסוגים לכל סוגי הדלתות, השערים והמנעולים

תיקון דלתות

חברתנו מתמחה בתיקון דלתות, תיקון מנגנוני דלתות, תיקון צירי הדלת ויישור דלתות.

f8c045d8-33f4-4a66-a17f-89a82a8887b9

ronenlocks

רונן המנעולן עובד בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל

דילוג לתוכן