רונן המנעולן - 054-3938399

חברת רונן המנעולן בעלת וותק של שנים בתחום המנעולים מעניקה לכם שירות בכל רחבי אזור המרכז, מנתניה ועד גדרה.

מנעולן באור יהודה – לשרת את הלקוח כמו משפחה  -מנעולן מוסמך, וזריז ובמחיר נדיר 0543938399

ההכרות עם מקצוע של מנעולן היא זו שגורמת לכך שמנעולן טוב הינו אדם אחראי, זמין ונחוש, אלו הן תכונות הבסיס על מנת לספק את השרות הנדרש

פשוט שזה לא פשוט

נראה כי להיות בעל עסק של מנעולן זהו עסק פשוט, משהו שכל אחד עם מעט פרקטיקה בידיים יודע לעשות, לקחת צילינדר לפתוח להחליף את הראשון בשני והעסק נגמר, אבל הדברים לא פשוטים בכלל להיות מנעולן זו עבודה שצריכה הסמכה ועוד לפני כן היא צריכה תעודת יושר מהמשטרה על מנת להבטיח שהאדם שמטפל במנעול הינו אדם הגון שלא ישתמש ביכולות שלו חלילה לרעה.

מנעולן מקצוע רב תכליתי

תחת הכותרת מנעולן ישנם הרבה מאוד תתי נושאים שהם, פריצת דלת נעולה או פריצת דלת טרוקה, פריצת דלתות רכב טרוקות או כאלו שהמפתח ננעל בתוכן, כל אלו ועוד מצריכים עבודה של מקצוען על מנת להבטיח שהפריצה לא תפגע באיכות הדלת, כאשר איש מקצוע מבצע עבודות מאין אלו הכול נראה אחרת, אנחנו כחברה מובילה בתחום המנעולנות מעסיקים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה כאלו שיכולים להבטיח עבודה אחראית וטובה.  אנחנו יכולים לספק לכם  דלתות מסוגים שונים ויכולים להחליף לכם צילינדר בעת הצורך, מנעולן באור יהודה זה להבטיח לכם שרות מעולה לדלת שלכם, מנעולן באור יהודה זה להבין את הצרכים המשתנים והאופייניים לתושבי המקום.

העקרונות שלנו – הביטחון שלכם

כל אחד נתקל פעם בחיים בצורך להחליף דלת או צילינדר ונזקק לשרותיו של מנעולן טוב, כן גם אתם נזקקתם אי פעם בעת מעבר דירה או שיפוץ להחלפת דלת, או בעת מצוקה לפרוץ דלת. אנחנו פה, מנעולן באור יהודה מספקים לכם את השרות הכי טוב שרק אפשר, לנו יש את העקרונות עליהם אנחנו לא מוותרים ושומרים עליהם עבורכם

  • מקצועיות
  • זמינות
  • אחריות.

אנחנו מקפידים על המקצוענים בתחום, אצלנו יש את הטובים ביותר עבורכם, אנחנו זמינים מתי שרק תרצו, בכל שעה שתצטרכו שרות, אנחנו מספקים לכם אותו, ובנוסף אנחנו זמינים לכם מתי שאתם תקועים, יכולים להרים אלינו צלצול והמקצוענים שלנו יתנו לכם שירות.

לפניכם מספר הטלפון שלנו, צרו אתנו קשר ואנחנו לצידכם

 

רונן המנעולן - זוכה התוכנית יצאת צדיק 054-3938399

התקנת מנעולי בטחון

כחלק משירותינו אנו מומחים במציאת הפתרון הטוב ביותר לבטחון שלכם – הזמינו עוד היום התקנת מנעול כספת.

פריצת והתקנת מנעולים

אנו ברונן המנעולן מומחים בפריצת והתקנת מנעולים מכל הסוגים לכל סוגי הדלתות, השערים והמנעולים

תיקון דלתות

חברתנו מתמחה בתיקון דלתות, תיקון מנגנוני דלתות, תיקון צירי הדלת ויישור דלתות.

f8c045d8-33f4-4a66-a17f-89a82a8887b9

ronenlocks

רונן המנעולן עובד בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל

דילוג לתוכן