רונן המנעולן - 054-3938399

חברת רונן המנעולן בעלת וותק של שנים בתחום המנעולים מעניקה לכם שירות בכל רחבי אזור המרכז, מנתניה ועד גדרה.

התקנת מנעולי בטחון

כחלק משירותינו אנו מומחים במציאת הפתרון הטוב ביותר לבטחון שלכם – הזמינו עוד היום התקנת מנעול כספת.

פריצת והתקנת מנעולים

אנו ברונן המנעולן מומחים בפריצת והתקנת מנעולים מכל הסוגים לכל סוגי הדלתות, השערים והמנעולים

תיקון דלתות

חברתנו מתמחה בתיקון דלתות, תיקון מנגנוני דלתות, תיקון צירי הדלת ויישור דלתות.

תיקון דלתות

הבית שלנו הוא מקום בו אנחנו נהנים מפרטיות. לעיתים גם בתוך הבית שלנו אנחנו רוצים להתבודד משאר בני המשפחה שלנו וליהנות מפרטיות ומרחב אישי, אנחנו יכולים לעשות זאת על ידי סגירת דלת החדר שלנו. כאשר הדלת בחדר שלנו מתקלקלת איכות החיים שלנו נפגעת. תיקון דלתות מקצועי על ידי מנעולן יוכל להחזיר לנו את תחושת הפרטיות שאנחנו כה זקוקים לה.

תיקון דלתות – ושיפור איכות החיים שלנו

תיקון דלתות יכול לשפר מאוד את איכות החיים שלנו. מי מאתנו לא מכיר דלת שחורקת או דלת שהמנעול שלה חלוד וכל סיבוב או נעילה שלו יכולים לעשות רעש לא נעים ולהעיר אותנו? כאשר אנחנו מתקנים את המנעול של הדלת ואת הדלת עצמה אנחנו הופכים את איכות החיים שלנו לשלווה ושקטה יותר גם מבחינת הביטחון של הדלת.

תיקון דלתות – על ידי מנעולן בעל ניסיון

תיקון דלתות מצריך מיומנות רבה וניסיון. מנעולן מנוסה שעבר הכשרה מתאימה יוכל לתקן את כל סוגי הדלתות שיש לנו בבית. חשוב להבדיל בין תיקון של דלת זכוכית, דלת עץ או דלת מפלדה. כל תיקון של כל דלת דורש השקעה רבה ויסודיות. ככל שנשקיע יותר בתיקון של הדלת ובתיקון של מנגנון הנעילה שלה כך השימוש בה יהיה בטוח יותר והיא תוכל לשמש אותנו לאורך שנים רבות יותר בצורה איכותית וטובה מאוד.

 

רונן המנעולן עובד בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל

 

רונן המנעולן – זוכה התוכנית יצאת צדיק 054-3938399

WhatsApp Image 2019-10-24 at 15.24.58
כמה עולה קורס מנעולן?
ronenlocks

למה לבחור דווקא ברונן המנעולן?

אנו ברונן המנעולן מעניקים לכם שירות יוצא דופן בכל הנוגע למנעולים ושירותי נעילה, בדלתות הבית, שערים, דלתות כניסה וכמובן רכבים (כולל רכבים עם שיטות נעילה חדשניות). את השירות האישי והמקצועי שלנו תוכלו לקבל בכל אזור מרכז הארץ. תוך דקות מרגע הקראיה אנו נהיה במקום הקריאה, התקשרו עכשיו – 054-3938399.
דילוג לתוכן