רונן המנעולן - 054-3938399

חברת רונן המנעולן בעלת וותק של שנים בתחום המנעולים מעניקה לכם שירות בכל רחבי אזור המרכז, מנתניה ועד גדרה.

התקנת מנעולי בטחון

כחלק משירותינו אנו מומחים במציאת הפתרון הטוב ביותר לבטחון שלכם – הזמינו עוד היום התקנת מנעול כספת.

פריצת והתקנת מנעולים

אנו ברונן המנעולן מומחים בפריצת והתקנת מנעולים מכל הסוגים לכל סוגי הדלתות, השערים והמנעולים

תיקון דלתות

חברתנו מתמחה בתיקון דלתות, תיקון מנגנוני דלתות, תיקון צירי הדלת ויישור דלתות.

פריצת רכבים

ללא רכב יהיה לנו קשה מאוד לתפקד בחיי היומיום שלנו. הרכב שלנו מאפשר לנו להגיע לעבודה, לשים את הילדים בגן וגם לנסוע בצורה נוחה לסידורים או ללימודים שלנו. כאשר אנחנו לא יכולים להשתמש ברכב שלנו בגלל ששכחנו את המפתחות של הרכב ואיבדנו אותם או בגלל שהמפתחות נעולות בתוך עלינו לפנות למנעולן בשביל שהוא יפרוץ את הרכב שלנו. פריצת רכבים יכולה לאפשר לנו לחזור ולהשתמש ברכב שלנו בצורה מהירה ונוחה מאוד.

פריצת רכבים – על ידי מנעולן אמין

פריצת רכבים יכולה להיות מאתגרת מאוד. מנעולן אמין יוכל לפרוץ לנו את הרכב בצורה טובה מאוד. האמינות של המנעולן חשובה במיוחד בשביל תחושת הביטחון האישית שלנו. ניתן לדעת שמנעולן הוא אמין כאשר הוא מציג לנו תעודת יושר. מנעולן שאין לא תעודת יושר או מנעולן לא אמין ואין לו רישיון רשמי לעסוק במקצוע זה.

פריצת רכבים – על ידי מנעולן מקצועי ומנוסה

פריצת רכבים על ידי מנעולן מקצועי ומנוסה יכולה לחסוך הרבה נזק לרכב שלנו. כאשר פורצים רכבים צריך לעשות זאת במיומנות וזהירות רבה. ככל שהמנעולן שנשכור לשם פריצת הרכב שלנו יהיה מקצועי ובעל ניסיון רב יותר כך הפריצה של הרכב תהיה עם פחות נזק. בסופו של דבר על הנזק לרכב שלנו אנחנו נצטרך לשלם לכן עלינו לפעול לשם כך שהנזק יהיה מינימלי ואפסי ככל הניתן.

 

 

רונן המנעולן עובד בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל

 

רונן המנעולן – זוכה התוכנית יצאת צדיק 054-3938399

WhatsApp Image 2019-10-24 at 15.24.58
כמה עולה קורס מנעולן?
ronenlocks

למה לבחור דווקא ברונן המנעולן?

אנו ברונן המנעולן מעניקים לכם שירות יוצא דופן בכל הנוגע למנעולים ושירותי נעילה, בדלתות הבית, שערים, דלתות כניסה וכמובן רכבים (כולל רכבים עם שיטות נעילה חדשניות). את השירות האישי והמקצועי שלנו תוכלו לקבל בכל אזור מרכז הארץ. תוך דקות מרגע הקראיה אנו נהיה במקום הקריאה, התקשרו עכשיו – 054-3938399.
דילוג לתוכן