רונן המנעולן - 054-3938399

חברת רונן המנעולן בעלת וותק של שנים בתחום המנעולים מעניקה לכם שירות בכל רחבי אזור המרכז, מנתניה ועד גדרה.

פורץ רכבים מוסמך, וזריז ובמחיר נדיר 0543938399

הרכב שלנו הוא אחד הדברים הכי חשובים בחיים שלנו. הרכב שלנו מאפשר לנו לנוע בצורה חופשית ונוחה ממקום למקום. באמצעות הרכב אנחנו מבלים בחופשות, מגיעים לעבודה ולוקחים את הילדים שלנו לבתי הספר והגנים. כאשר קורת לנו תקלה ואנחנו מאבדים את מפתחות הרכב שלנו אנחנו יכולים לחוש מצוקה רבה ומתח. פורץ מנעולים מקצועי יוכל לחלץ אותנו מהבעיה ופשוט לפתוח לנו את הרכב כך שנוכל לשוב ולנסוע בו.

פורץ רכבים – למה חשוב שהוא יהיה אמין?

פורץ רכבים הוא איש מקצוע שחשוב מאוד שהוא יהיה אמין. למעשה לכל פורץ מנעולים או רכבים יש תעודת יושר מהמשטרה. אדם שהורשע בפלילים או שיש לו תיק פלילי לא יכול לעסוק בפריצת מנעולים של רכבים או של בתים או של כל מבנה או כלי רכב אחר. האמינות של הפורץ תאפשר לנו להרגיש בטוחים ולדעת שמי שעוזר לנו הוא איש אמין ומקצועי מאוד שאפשר ואף כדאי לסמוך עליו.

פורץ רכבים – למה חשוב שהוא יהיה מנוסה?

פורץ רכבים הוא בהחלט איש מקצוע שחשוב מאוד שיהיה לנו הרבה ניסיון. ככל שפורץ המנעולים והרכבים שלנו הוא מנוסה יותר כך הוא יוכל לפרוץ את מנעול הרכב או את מנעול הבית שלנו בצורה קלה ואיכותית יותר וכך נחסוך לעצמנו הרבה מאוד טרחה, זמן וכסף. פנייה לאיש מקצוע איכותי ומנוסה היא צעד חכם ומשתלם.

פורץ רכבים מוסמך:

יכול לקרות מצב שבו אתם מגיעים הביתה ואתם לא מוצאים את המפתח או שהוא לא פותח מכול סיבה שהיא, או ששכחתם את המפתח באוטו ועוד כול מיני מקרים שונים שיכולים לקרות וכשזה קורה, אתם צריכים להזמין פורץ רכבים מוסמך.  להיתקע מחוץ לאוטו זה לא דבר נחמד, בטח גם שאתם ממהרים וצריכים ממש עכשיו את הרכב. תמיד טוב שיהיה לכם טלפון של מנעולן/ פורץ רכבים שיבוא לעזרה.

איך לבחור פורץ רכבים מוסמך:

כיום בשוק יש לא מעט אנשים שאין להם אישור ולכן כדאי לוודא את הדבר בשיחת הטלפון או מבדיקה באתר האינטרנט. בנוסף כדי לבחור אדם מקצועי ואמין יש לשים לב לעוד כמה דברים:

  • שירות וזמינות: בדקו כי הפורץ זמין ברוב שעות היממה והוא גר בקרבה אליכם או שיכול להגיע בזמן המהיר ביותר מרגע הקריאה. שימו לב שמדובר באדם אמין בעל תודעת שירות, סובלני ואדיב. מדובר בשעת לחץ ולפעמים במקרים שדורשים יחסי אנוש רגישים ולכן על הפורץ להיות אדם מקצועי ונוח.
  • ידע וניסיון: פורץ טוב מלבד השירות שלו, צריך להבין בכול סוגי המנעולים ולדעת לפרוץ אותם בזמן מהיר ובמקצועיות. ברכבים עצמם אין הרבי סוגי מנעולים, אך עדיין צריך פורץ מיומן ומקצועי שידע לפתור את הבעיה בצורה בטובה ביותר.
  • המלצות: כנסו לאתר של הפורץ ובדקו האם יש עליו המלצות או התקשרו אתם ללקוחות לבדוק את טיב האדם והעבודה איתו.

לסיכום:

פורץ רכבים מוסמך זה מקצוע ולא כול אחד יכול להיות פורץ. רונן המנעולן הוא פורץ עם שנות ניסיון וידע רב שתמיד מוכן להגיע ולעזור. אל תתפתו למחירים זולים ולאנשים לא מוכרים, תזמינו רק מומחים.

רונן המנעולן - זוכה התוכנית יצאת צדיק 054-3938399

התקנת מנעולי בטחון

כחלק משירותינו אנו מומחים במציאת הפתרון הטוב ביותר לבטחון שלכם – הזמינו עוד היום התקנת מנעול כספת.

פריצת והתקנת מנעולים

אנו ברונן המנעולן מומחים בפריצת והתקנת מנעולים מכל הסוגים לכל סוגי הדלתות, השערים והמנעולים

תיקון דלתות

חברתנו מתמחה בתיקון דלתות, תיקון מנגנוני דלתות, תיקון צירי הדלת ויישור דלתות.

f8c045d8-33f4-4a66-a17f-89a82a8887b9

ronenlocks

רונן המנעולן עובד בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל

דילוג לתוכן