רונן המנעולן - 054-3938399

חברת רונן המנעולן בעלת וותק של שנים בתחום המנעולים מעניקה לכם שירות בכל רחבי אזור המרכז, מנתניה ועד גדרה.

התקנת מנעולי בטחון

כחלק משירותינו אנו מומחים במציאת הפתרון הטוב ביותר לבטחון שלכם – הזמינו עוד היום התקנת מנעול כספת.

פריצת והתקנת מנעולים

אנו ברונן המנעולן מומחים בפריצת והתקנת מנעולים מכל הסוגים לכל סוגי הדלתות, השערים והמנעולים

תיקון דלתות

חברתנו מתמחה בתיקון דלתות, תיקון מנגנוני דלתות, תיקון צירי הדלת ויישור דלתות.

מנעולן לרכב

הרכב שלנו הוא כמו בית נייד. להרבה אנשים יש ברכב שלהם פריטים חשובים מאוד ממזכרות מטיולים ועד תיק לשעת חירום. לכל אחד מאתנו הרכב שלנו מהווה אמצעי תחבורה נוח שמאפשר לנו להגיע בקלות לחברים ובני משפחה, ללימודים שלנו וגם לעבודה. כאשר מפתחות הרכב שלנו נגנבות אנחנו יכולים לחוש לחץ ופניקה. מנעולן לרכב יוכל לאפשר לנו להחליף את מנגנון הנעילה של הרכב וללכת לישון בראש ולב שקטים בידיעה שאנחנו והרכב שלנו בטוחים.

מנעולן לרכב – למקרים דחופים

מנעולן לרכב יוכל לעזור לנו במקרים דחופים. אם שכחנו איפה שמנו את מפתחות הרכב שלנו ואנחנו איבדנו אותם אנחנו חייבים לפרוץ לרכב שלנו וליצור לו זוג מפתחות חלופי. מנעולן אשר תחום המומחיות שלו הוא מפתחות של רכבים יוכל ליצור לנו מפתח חדש לרכב בקלות רבה ובצורה יסודית.

מנעולן לרכב – לאורך כל השנה

מנעולן לרכב הוא איש מקצוע שאנחנו יכולים לסמוך עליו לאורך כל השנה. לא משנה אם בחוץ יש חמסין או אם מזג האוויר סוער מנעולן איכותי ישמח להעניק לנו שירות 24 שעות ביממה לאורך כל השנה. האמינות של המנעולן תאפשר לנו להיות בטוחים שבכל מקרה שבו הרכב שלנו נעול ואנחנו לא יכולים להיכנס אליו יש פתרון קל ונוח. עלינו לפנות למנעולן בכל מקרה חירום לשם הבטיחות האישית שלנו ושל בני המשפחה שלנו.

 

רונן המנעולן עובד בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל

 

רונן המנעולן – זוכה התוכנית יצאת צדיק 054-3938399

WhatsApp Image 2019-10-24 at 15.24.58
כמה עולה קורס מנעולן?
ronenlocks

למה לבחור דווקא ברונן המנעולן?

אנו ברונן המנעולן מעניקים לכם שירות יוצא דופן בכל הנוגע למנעולים ושירותי נעילה, בדלתות הבית, שערים, דלתות כניסה וכמובן רכבים (כולל רכבים עם שיטות נעילה חדשניות). את השירות האישי והמקצועי שלנו תוכלו לקבל בכל אזור מרכז הארץ. תוך דקות מרגע הקראיה אנו נהיה במקום הקריאה, התקשרו עכשיו – 054-3938399.
דילוג לתוכן