מנעולים לא קמים יום אחד ומשוועים לעזרה שיחליפו אותם, בדרך כלל יש סימני אזהרה מראש, לא צריך להגיע לשעת חירום ולקרוא למנעולן בקריאת חירום באמצע הלילה שתעלה לכם ביוקר, אפשר לזהות את הסימנים מראש או להצטייד במפתח רזרבי על כל מקרה שלא יבוא, אבל יש מקרים שבהם חייבים להזמין מנעולן ברעננה, ואלו ה פחות או יותר המקרים:

* המפתח עלול להישבר – לפעמים אתם מפעילים כוח על פתיחת הדלת ואז המפתח נשבר או חמור יותר הצילינדר נשבר, במקרים כאלה אין ברירה וחייבים להזמין מנעולן.

* חלודה – אם יש במנעול שלכם חלודה – אתם חייבים להזמין מנעולן. חלודה אינה תופעה חריגה וזאת הודות למזג האוויר, המנעולן שיגיע יכול להסיר את החלודה או לחילופין להחליף את המנעול.

* המפתח לא נכנס בקלות לחור המנעול – אם בכל פעם שאתם מנסים להכניס את המפתח לחור המנעול קשה לכם להכניס אותו, יכול להיות שאם תשמנו את הצילינדר זה יעזור, אבל ליתר ביטחון תזמינו מנעולן שיאבחן עבורכם את הבעיה ויחליף את הצילינדר.

* המפתח בקושי מסתובב במנעול – בדיוק כמו שמפתח בקושי נכנס, כך הוא בקושי מסתובב בצילינדר, יש להזמין מנעולן על מנת שיפתור את הבעיה.

* בלאי – כל מנעול צובר בלאי במהלך השנים. מנעולן מקצועי יידע לטפל במנעול בעל בלאי ולהחליף אותו.

* אם אירעה פריצה בבית שלכם, גם אם הפריצה אירעה דרך הגינה או החלון, רצוי להזמין מנעולן ברעננה, על מנת שיחליף לכם את כל המנעולים בבית שלכם לחדשים. יכול להיות שהגנב לקח מפתח או שכפל מפתח ורצוי שתחיו בשלווה ובביטחון בבית שלכם.

אם אתם מחפשים מנעולן ברעננה, עליכם לדעת כי היא עיר באזור השרון במדינת ישראל, השייכת למחוז מרכז. על רעננה הוכרז כעיר ב- 1982.

במידה ואתם תרים אחר מנעולן מקצועי ובעל ניסיון – רונן ששון הוא מנעולן מומחה בתחומו, בפריצת כספות, בפריצה לרכבים, בפריצה לדלתות ובפריצת מנעולים וצילינדרים. צרו עמו קשר לאינפורמציה נוספת.

 

רונן המנעולן עובד בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל

 

דילוג לתוכן