מנעולן במרכז

הוא איש מקצוע אשר מתמחה בתיקון מנעולים ובהחלפתם ובמוצרי נעילה, אנשי המקצוע אשר עוסקים בתחום הם רבים ומגוונים ובמאמר זה נבטא מה הם התחומים בהם עוסקים אותם אנשי מקצוע.

למעשה, מנעולן במרכז מכיל בחובו מספר סעיפי משנה והוא עוסק במספר תחומים כדלקמן:

* מנעולן לרכב – איש מקצוע זה יגיע לבית שלכם, ויציע לכם מערכות מנעולים ומיגון שונות עבור הרכב שלכם ואף יבצע את ההתקנה ברכב שלכם לאחר שתרכשו ממנו. איש מקצוע זה הוא לרוב גם מומחה בכל הקשור לקודניות לכלי תחבורה, מערכות אלקטרוניקה, מערכות ממוחשבות לרכב, אימובלייזרים וכדומה.

* מכירת מנעולים – אם אתם מעוניינים בסוגי מנעולים מסוימים, או בחלקי מנעולים, תוכלו להתייעץ בחנות עם יועץ מנעולים מוסמך. לבעל מקצוע זה יש ידע רב בהתאמת המוצרים לצרכים שלכם, בכל מה שקשור למוצרי נעילה קטנים אשר מתאימים לבית שלכם או לצילינדרים, ללוקרים, לשרשראות אבטחה, לכספות קטנות, למפתחות וכדומה.

* סוכן מכירות – פה מדובר באיש מקצוע שמומחיותו נחלקת לשניים – מכירה והסברה והתמחות במוצרים שהגדרתם מוצרי נעילה גדולים כמו למשל – כספות המיועדות לעסקים, דלתות פלדה וכן אמצעי מיגון לעסק ולבית הגדול, הדורש מנעולים בעלי רמת מיגון גבוהה.

* מנעולן איש שירות וטכנאי – איש מקצוע שיכול לתקן לכם ביות במנעולים, הוא יוכל לשדרג לכם מנעולים ישנים וחסרי תועלת בחדשים, לרוב איש מקצוע זה יעניק לכם שירות בפריצת מנעולי כספות דלתות ומכוניות. למרות האמור לעיל, עליכם לוודא בשיחה טלפונית עם מנעולן במרכז שאכן הוא מבצע את כל השירותים הללו – הדבר האחרון שאתם זקוקים לו הוא איש מקצוע שיודע לשכפל מפתחות, אבל אינו מבין בפריצת רכבים למשל ויעשה עבורכם עבודה חובבנית.

אם אתם מחפשים איש מקצוע איכותי ובעל ניסיון, הכירו נא את רונן ששון, מנעולן מקצועי ובעל וותק רב בשנים, מרצה בקורס לימודי מנעולן מוסמך, מתמחה בכל תחומי המנעלנות. לפרטים נוספים צרו עמו קשר כעת.

 

רונן המנעולן עובד בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל

 

דילוג לתוכן