מנעולן במודיעין יצאת צדיק

רונן ששון הזוכה בתוכנית יצאת צדיק (בעונה 7) בתחום המנעולים

WhatsApp Image 2019-10-24 at 15.24.58

מתוך אתר מידרג - 4002 מדרגים בציון 9.87 מתוך 10

מתוך אתר מידרג

ספק של:

ronenlocks

מנעולן במודיעין

יש נטייה בציבור לחשוב כי פורץ מנעולים וכי מנעולן במודיעין הם אותו הדבר, אך זה ממש לא נכון, הסברה האומרת כי כל מנעולן הוא פורץ מנעולים נכונה, אך לא כל פורץ מנעולים הוא מנעולן ועל כך במאמר שלפנינו.

הן מנעולן במודיעין והן פורץ מנעולים שניהם נדרשים ללמוד במכללה ולעבור הכשרה במשך תקופה מסוימת על מנת לקבל את התעודות המעידות על התמקצעותם. לפורץ המנעולים נדרשת הכשרה מספר שבועות ולמנעולן נדרשת הכשרה של מספר חודשים. גם פורץ הרכבים וגם המנעולן שניהם נדרשים להציג תעודת יושר מטעם משטרת ישראל. שניהם לומדים להכיר סוגי מנעולים שונים ומגוונים, מנעולים לרכב ומנעולים דיגיטליים, וסוגי מפתחות, דלתות וכספות. שניהם לומדים כיצד לפרוץ אותם ללא נזקים וכיצד להתקין אותם. יחד עם זאת, מנעולן לומד יותר במורכבות מאשר פורץ הרכבים.

להבדיל מפורץ הרכבים, מנעולן במודיעין לומד את סודות הרכבת ובניית המנעול, הרכבת דלתות רגילות ועם מנגנון חשמלי, ייצור ושכפול מפתחות, שינוי קומבינציות של מנעולים, שכפול שלטים, הרכבה ושיפוץ מנועים וכדומה. בנוסף, מנעולן לומד גם שיווק והקמת עסק פרטי.

תפקידו של מנעולן בשטח כולל גם פריצה וייעוץ לשירותי ההצלה בעיתות חירום והענקת חוות דעת לחברות הביטוח. להבדיל מפורץ הרכבים, המנעולן יכול לעבוד גם בחנות המנעולים או בעמדה בשכפול מפתחות. הוא יכול למכור מנעולים, לספק הסבר בדבר התקנתם, לספק סוגי מפתחות או שלטים של מכוניות, להכין מפתחות חדשות על פי רצונכם לצילינדר, ללא הכרח במפתח וכדומה.

אם אתם מחפשים מנעולנים במודיעין, עליכם לדעת כי היא עיר במרכז במדינת ישראל, מודיעין ממוקמת בין ירושלים לבין תל אביב יפו. העיר היא תוצאה של איחוד רשויות שהחליטו עליו ב- 2003. אשר בו איחדו את העיר עם היישוב מכבים רעות לרשות אחת.

במידה ואתם זקוקים למנעולן מקצועי ובעל ניסיון בתחום המנעולנים, רונן ששון הוא וותיק בעל מספר שנים בתחום המנעולנים. לפרטים נוספים צרו עמו קשר עכשיו.

הצילום מסך מתוך מידרג נעשה בחודש 07/21 למניינם

דילוג לתוכן