רונן המנעולן - 054-3938399

חברת רונן המנעולן בעלת וותק של שנים בתחום המנעולים מעניקה לכם שירות בכל רחבי אזור המרכז, מנתניה ועד גדרה.

התקנת מנעולי בטחון

כחלק משירותינו אנו מומחים במציאת הפתרון הטוב ביותר לבטחון שלכם – הזמינו עוד היום התקנת מנעול כספת.

פריצת והתקנת מנעולים

אנו ברונן המנעולן מומחים בפריצת והתקנת מנעולים מכל הסוגים לכל סוגי הדלתות, השערים והמנעולים

תיקון דלתות

חברתנו מתמחה בתיקון דלתות, תיקון מנגנוני דלתות, תיקון צירי הדלת ויישור דלתות.

מנעולן ביהוד

החיים של כולנו מלאים בשינויים והפתעות. אחד השינויים הכי גדולים בחיים של כל אחד ואחת מאתנו יכול להיות מעבר דירה. כאשר אנחנו עוברים דירה אנחנו רוצים להיות מסוגלים להרגיש בטוחים בבית שלנו. כאשר בבית שלנו יש מנעול איכותי ובטוח אנחנו יכולים להרגיש הכי בטוחים בעולם. מנעולן ביהוד יכול להתקין לנו מנעול איכותי לדלת הכניסה בבית שלנו וכך נוכל להרגיש יותר בטוחים ושלמים עם המעבר שלנו.

מנעולן ביהוד – למקרה ששכחת את המפתחות של הבית

לא פעם יכול לקרות מצב בו אנחנו לא נמצאים בשיא הריכוז שלנו. לכל אחד מאתנו קרה שלפחות פעם אחת שכחנו לקחת את המפתחות של הבית כאשר ייצאנו בבוקר. במקרה בו שכחנו את המפתחות שלנו בבית ואנחנו נעולים בחוץ כדאי לנו לפנות לאיש מקצוע כמו מנעולן ביהוד שיפרוץ את דלת הכניסה שלנו בשביל שנוכל להיכנס הביתה.

מנעולן ביהוד – למקרה ששכחת את המפתחות של המכונית

מנעולן ביהוד יוכל לעזור לנו מאוד גם במקרה בו שכחנו את המפתחות של המכונית שלנו בתוך המכונית ואין לנו איך לפתוח אותה ולהניע אותה. כאשר אנחנו שוכרים מנעולו חשוב שהוא יהיה מאוד אמין ומקצועי. האמינות של המנעולן תאפשר לנו לדעת בביטחון שיש לנו על מי לסמוך. יש מנעולנים שעובדים 24 שעות ביממה וכדאי לנו לפנות אליהם בכל מקרה חירום בו שכחנו את המפתחות של המכונית או של הבית.

 

רונן המנעולן עובד בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל

 

רונן המנעולן – זוכה התוכנית יצאת צדיק 054-3938399

WhatsApp Image 2019-10-24 at 15.24.58
כמה עולה קורס מנעולן?
ronenlocks

למה לבחור דווקא ברונן המנעולן?

אנו ברונן המנעולן מעניקים לכם שירות יוצא דופן בכל הנוגע למנעולים ושירותי נעילה, בדלתות הבית, שערים, דלתות כניסה וכמובן רכבים (כולל רכבים עם שיטות נעילה חדשניות). את השירות האישי והמקצועי שלנו תוכלו לקבל בכל אזור מרכז הארץ. תוך דקות מרגע הקראיה אנו נהיה במקום הקריאה, התקשרו עכשיו – 054-3938399.
דילוג לתוכן