רונן המנעולן - 054-3938399

חברת רונן המנעולן בעלת וותק של שנים בתחום המנעולים מעניקה לכם שירות בכל רחבי אזור המרכז, מנתניה ועד גדרה.

התקנת מנעולי בטחון

כחלק משירותינו אנו מומחים במציאת הפתרון הטוב ביותר לבטחון שלכם – הזמינו עוד היום התקנת מנעול כספת.

פריצת והתקנת מנעולים

אנו ברונן המנעולן מומחים בפריצת והתקנת מנעולים מכל הסוגים לכל סוגי הדלתות, השערים והמנעולים

תיקון דלתות

חברתנו מתמחה בתיקון דלתות, תיקון מנגנוני דלתות, תיקון צירי הדלת ויישור דלתות.

מנעולן ביבנה – מהיר ובמחיר נדיר

ביטחון הוא שם המשחק בארץ בה אנחנו חיים. כולנו רוצים להרגיש בטוחים ויש הרבה דרכים יצירתיות שיכולות לגרום לנו לחוש בטוחים. אחד הדברים שיכולים להגביר את תחושת הביטחון שלנו הוא פשוט מאוד וותיק – אם אנחנו רוצים להרגיש בטוחים אנחנו חייבים להתקין מנעולים חכמים בבית שלנו, בעסק שלנו וגם ברכב שלנו. מנעולן ביבנה יוכל להתקין מנעולים בכל מקום שנרצה.

מנעולן ביבנה – ופריצה של רכבים

מנעולן ביבנה יכול לסייע לנו מאוד גם בפריצה של רכבים. לא פעם ולא פעמיים יכול לקרות שנשכח את המפתחות של האוטו שלנו בתוך האוטו עצמו ואז לא נוכל לנסוע בו. פורץ רכבים שהוא גם מנעולן בהכשרתו המקצועית יוכל לפתוח את הרכב שלנו בצורה של תזיק לו ותאפשר לנו להמשיך להשתמש בו בצורה נוחה ובטוחה.

מנעולן ביבנה – והתקנה של מנעולים בשערים

מנעולן ביבנה יכול לסייע לנו מאוד גם בהתקנה של מנעולים בשערים. אם אנחנו רוצים להתקין מנעול בכניסה לשער הבית שלנו או בכניסה לשער הבניין בו אנחנו גרים או עובדים כדאי לנו לפנות למנעולן איכותי. מנעולן שמומחה בהתקנה של מנעולים לשערי ברזל או פלדה יוכל לעזור לנו מאוד. מנעולן מנוסה שיש לו הרבה מאוד שעות של התקנת מנעולים ברזומה שלו ידע לייעץ לנו איזה סוג מנעול כדאי לנו להתקין בשער הכניסה שלנו, כי יש מנעולים שמתאימים לשערי עץ ואחרים מתאימים לשערי אלומיניום או פלדה.

 

 

רונן המנעולן עובד בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל

 

רונן המנעולן – זוכה התוכנית יצאת צדיק 054-3938399

WhatsApp Image 2019-10-24 at 15.24.58
כמה עולה קורס מנעולן?
ronenlocks

למה לבחור דווקא ברונן המנעולן?

אנו ברונן המנעולן מעניקים לכם שירות יוצא דופן בכל הנוגע למנעולים ושירותי נעילה, בדלתות הבית, שערים, דלתות כניסה וכמובן רכבים (כולל רכבים עם שיטות נעילה חדשניות). את השירות האישי והמקצועי שלנו תוכלו לקבל בכל אזור מרכז הארץ. תוך דקות מרגע הקראיה אנו נהיה במקום הקריאה, התקשרו עכשיו – 054-3938399.
דילוג לתוכן