החלפת צילינדר

יכולות להיות כמה וכמה סיבות עבור החלפת צילינדר בדלתות הבית שלכם כגון – שחיקה במנגנון הנעילה, גניבה או אובדנו של מפתח הדלת בבית שלכם, רצון להחליף את המנעול בבית שלכם בדגם מתקדם יותר, מקרה שלהחלפת צילינדר תקלה במנעול – מסיבות אלה ניתן לראות כי מדי פעם בפעם נידרש להחליף את הצילינדר בבית שלכם, יש כאלו שיכולים לעשות זאת לבדם, אבל הרוב הגדול מכם יקראו לאיש מקצוע אשר נקרא מנעולן, אשר יבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ויקנה לכם הרגשת ביטחון בבית שלכם.

כאשר מתחילים את החלפת צילינדר יש לשחרר את הברגים שמקבעים את המנעול אל הדלת. את הברגים עליכם לשחרר בעזרת המברג ובעזרת הידיים שלפו אותם החוצה. אחר כך הוציאו את ידית הדלת באמצעות שחרור הבורג אשר נמצא בדופן הפנימית שלה. לאחר ששחררתם כמו שצריך את כל הברגים, הוציאו החוצה את לוח המגן ואת הידית. פנו עם הפנים לצד הדלת, איפה שנמצא הבריח. בדופן הפנימית של הדלת יש חמישה ברגים, עליכם לשחרר רק את הבורג האמצעי אשר תפקידו לקבע את צילינדר הדלת למקומו. סביב הצילינדר מצויה לוחית מתכת, שמוחזקת בעזרת שני אומים משני צידיו של הצילינדר. כדי להוציא את הצילינדר מהמקום שלו, צריך לשחרר את האומים האלה על ידי בוקסה וראצ'ר מתאימים, ואז תוציאו את הלוחית ממקומה.

הצילינדר עכשיו משוחרר ועכשיו אתם יכולים לבצע החלפת צילינדר. הכניסו את הצילינדר חדש בעדינות ובזהירות וכן יש להתאים אותו לגלגל השיניים של המנעול. עליכם להבריג ולהחזיר את כל החלקים בחזרה למקומם. תעשו את זה בסדר ההפוך מהסדר שבו פירקתם את הצילינדר – החזירו את לוח המתכת למקומה סביב הצילינדר, חזקו אותה עם האומים המתאימים. הרכיבו בחזרה את לוח המגן של המנעול וחזקו אותו עם הברגים. הרכיבו את ידית השלת והרכיבו אותה שוב.

אם אתם מעוניינים בשירותי מנעולן מקצועי ומוסמך, רונן ששון הוא מנעולן ותיק במשך שנים רבות בכל תחומי המנעולנים. צרו עמו קשר לאינפורמציה נוספת. והצטרפו עכשיו למאות לקוחות מרוצים וצרו קשר עכשיו

 

רונן המנעולן עובד בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל

 

דילוג לתוכן